www.cvonline.hu

MŰSZAKI DOKUMENTÁCIÓ-KEZELŐ

  • A hirdetés 1180 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • Gépekre, gépcsoportokra vonatkozó dossziék aktualizálása
  • Karbantartással kapcsolatos kiértékelések, kimutatások készítése
  • Gépekre és szerszámokra vonatkozó karbantartási dokumentáció kezelése
  • Karbantartás dolgozói részére szervezett képzések követése
  • Karbantartásra beérkező iratok kezelése

Elvárások:

  • Gépész- vagy villamostechnikusi végzettség
  • Német középfokú nyelvtudás
  • MS Office kiváló ismerete
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatás
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni

Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő