www.cvonline.hu

MŰSZAKI DISZPÉCSER

  • A hirdetés 206 napja lejárt

Szeretne egy debreceni székhelyű szolgáltatási területen tevékenykedő nagyvállalat

dinamikus csapatában dolgozni?

Feladatok:

  • tehergépjármű flotta üzemeltetésével kapcsolatos műszaki koordinációs tevékenység
  • üzemeltetési és szerviz tapasztalatok alapján fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • szolgáltatási tevékenység logisztikai irányítási feladatai (megrendelés felvétel, fuvarszervezés, kapcsolódó adminisztráció)
  • jelentések és statisztikák készítése meghatározott rendszerességgel

Elvárások:

  • Végzettség: legalább középfokú műszaki végzettség, előny a műszaki, vagy logisztikai felsőfokú végzettség
  • Munkatapasztalat: legalább 2 éves szakmailag releváns munkatapasztalat
  • Jogosítvány: B kategória (C kategória előnyt jelent)
  • Számítástechnikai ismeret: MS Excel, Word, Outlook alapos ismerete
  • Egyéb:célorientált személyiség, aki képes hatékonyan együttműködni a vállalat különböző szintjén dolgozó kollégáival és a cég partnereivel

Amit nyújtunk mindezért:

  • nagyvállalati környezet, fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidő
  • Cafeteria

Kérjük, pályázati anyagát (önéletrajz, nettó fizetési igény, bizonyítvány másolatok) 2016.11.30-ig küldje el részünkre az alábbi email címen.

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő