www.cvonline.hu

Műszaki diszpécser, hibaelhárítási koordinátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1081293

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Kapcsolattartás a megbízó diszpécserszolgálata és a hibaelhárító szolgálat között
  • Feladatok kiadása a karbantartó szolgálat számára
  • Hibabejelentő és karbantartó program kezelése
  • Elvégzett karbantartási munkák dokumentálása
  • Információszolgáltatás a felelős vezetők felé
  • Jelentések, riportok készítése
  • Elemzések támogatása

Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség (épületvillamossági szerelő, épületgépész, villanyszerelő vagy csőszerelő végzettség)
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 12 órás folyamatos, munkarend vállalása
  • Magabiztos fellépés
  • Magas stressz tűrő képesség

Juttatások:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási hozzájárulás

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a bérigény feltüntetésével.

Munkavégzés helye:
  • Győr