www.cvonline.hu

Műszaki csoportvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 807152

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • karbantartások tervezése és végrehajtatása
  • hibaelhárítási munkák irányítása
  • kiadott feladatok elvégzésének és eredményességének felügyelete
  • műszaki személyzet számának megtervezése és teljesítményük értékelése
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • költségek optimalizálására vonatkozó intézkedések bevezetése
  • anyag- és alkatrészraktár fenntartása, felügyelete
  • eszközállomány tervezése, felügyelete, nyilvántartása
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy villamosmérnök, épületgépész mérnök)
  • 3-5 éves mérnöki tapasztalat vagy épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • legalább 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • szolgáltatás- és ügyfélorientált látásmód
  • kiemelkedő problémakezelési képességek
  • magas stressz tűrő képesség
Előny:
  • német nyelvismeret
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatás
  • utazási költségtérítés
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr