www.cvonline.hu

MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 303 napja lejárt

Pécsi önkormányzati tulajdonú cég álláspályázatot hirdet

munkakörbe.

A munkakör fő feladatai:

  • szaktudása és képességei mentén az osztály vezetésének ellátása, irányítása, szakmai koordinálása
  • a munkafeladatok személyhez rendelése, kiosztása, a feladatvégzés felügyelete és ellenőrzése
  • bérleményeket érintő műszaki jellegű kérdések tisztázása, megválaszolása
  • az ingatlanokat érintő műszaki javítási, karbantartási, felújítási, fejlesztési, építőipari munkák leszervezése, ellenőrzése és lekövetése
  • a létesítmények karbantartása, felújítása során adatgyűjtés, rendszerezés, felújítási terv előkészítése, pályáztatás, ellenőrzés, számlával kapcsolatos intézkedések, utó-felülvizsgálati eljárás lefolytatása
  • kivitelezőkkel való kapcsolattartás, ellenőrzés
  • kapcsolattartás a cég külső partnereivel
  • eseti elszámolások végzése: ajánlatok bekérése, értékelése, kivitelezési dokumentumok és a teljesítés ellenőrzése, felújítás esetén aktiválás előkészítése
  • bejelentések alapján előzetes műszaki szemle készítése
  • üres bérleményekre hasznosítási javaslat készítése, bérlemények minősítése
  • műszaki törzsadat állomány karbantartása, aktualizálása
  • a munkakör ellátásához szükséges jogszabályok ismerete, alkalmazása, változások folyamatos követése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, vezetői képességek
  • jó problémamegoldó, gyakorlatias beállítottság
  • 3-5 év szakirányú munkatapasztalat
  • vezetői munkatapasztalat

Amit kínálunk: versenyképes juttatás, barátságos munkahelyi légkör, szakmai fejlődési lehetőség, stabil munkahelyi háttér.

Jelentkezés módja: a fényképes szakmai önéletrajzokat 2016. október 24-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pécs
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő