Megbízható, biztos hátterű gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

 MŰSZAKI CSOPORTVEZETŐ

(TECHNICAL LEADER)

 (HF 9-6490)

 munkatársat.

Feladat

  • A napi műszaki folyamatok szervezése, dolgozók irányítása,
  • Folyamatos kommunikáció a partnerek és beszállítók között,
  • Megtakarítási mérések prezentálása,
  • A folyamatok biztosítása,
  • Az EHS, a minőségbiztosítás és a cég szabályainak való megfelelés biztosítása.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (Vegyészmérnöki végzettség ELŐNY),
  • Termelő cégnél szerzett 4-5 éves vezetői tapasztalat,
  • Tárgyalóképes NÉMET és ANGOL nyelvtudás,
  • MS Office használat,
  • Határozott személyiség.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű nemzetközi cég,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el MAGYAR, NÉMET ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzát a „HF 9-6490”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...