www.cvonline.hu

Műszaki csoportvezető minőségbiztosítási területre

  • A hirdetés 618 napja lejárt

A győri székhelyű, vasútmodelleket és fémjátékokat gyártó, dinamikusan fejlődő

Märklin Hungária Kft azonnali felvételre munkatársakat keres az alábbi munkakörben:

Alkalmazási feltételek:

  • Minimum műszaki technikusi végzettség (felsőfokú-, elektronikai-, mechatronikai-, vasútgépész képzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2-3 év termelési- vagy minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú aktív német nyelvtudás
  • Méréstechnikai ismeretek, mérőeszközök magabiztos használata
  • A minőségirányítási szabványok ismerete
  • Kiemelkedő hiba-elemző és problémamegoldó képesség
  • MS Windows és Office felhasználói szintű ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, határozott, döntésképes alkat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Precizitás, kiváló szervezőkészség, megbízhatóság, csapatszellem

Feladatok:

  • A gyártási területek műszaki támogatása, fejlesztése folyamat és termék oldalról
  • Elektronikai és mechanikai hibák kivizsgálása, intézkedések kidolgozása és bevezetése
  • Reklamációk kezelése
  • Termék-felszabadítási vizsgálatok elvégzése
  • Területi minőségellenőrök, minőségbiztosítási technikusok munkájának felügyelete, koordinálása, támogatása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése
  • Kapcsolattartás az gyártási területekkel és az anyacéggel.

Sikeres pályázóinknak ajánlunk:

  • modern, biztonságos munkahelyet
  • szakmai továbbképzés lehetőségét
  • teljesítményarányos jövedelmet.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német