Műszaki, csomagolási rajzok készítésére keresünk diákokat (Referenciaszám: PJ5048)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1088896

Adminisztratív területre várjuk Mérnök hallgatók jelentkezését

Feladatok:
- Műszaki, csomagolási rajzok készítése

- Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Heti 4-5 nap vállalása
- Legalább középfokú angol nyelvtudás
- Solid Edge program ismerete
- Előny: Mérnöki területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multinacionális környezet
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Órabér:

- Bruttó 800 Ft/óra

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.