www.cvonline.hu

Műszaki cikk szaktanácsadó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 908990

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Számítástechnika és telekommunikáció témaköréhez kapcsolódó, üzletben történő személyes szaktanácsadás,
  • vásárlók igényeinek felmérése, értékesítési tevékenység,
  • vásárlók útbaigazítása az üzletben,
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • panaszkezelés, problémamegoldás.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • elektronikai cikkek eladásában szerzett tapasztalat,
  • kifejezetten nyitott, talpraesett, motivált személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés.
Előny:
  • számítástechnikai és telekommunikációs eszközök kimagasló ismerete,
Amit kínálunk:
  • lendületes csapat,
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet,
  • főállású bejelentett munkajogviszony,
  • fix havi jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • heti átlagos 40 óra elvállalása az üzlet nyitvatartási ideje alatt csúsztatott műszakban (H-V 10:00-20:00, Szo: 9:00-20:00)
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 20. kerület
Kapcsolat:

Fényképes, a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.