www.cvonline.hu

Műszaki cikk eladó

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1023883

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Aktív értékesítés ,
  • vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása ,
  • szaktanácsadás ,
  • kapcsolattartás a vásárlókkal ,
  • az adott osztály rendben tartása: ártáblák karbantartása, árufeltöltés,
  • raktári rend kialakítása, fenntartása,
  • leltározás.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műszaki termékismeret,
  • kifejezetten nyitott, talpraesett, motivált személyiség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • Lendületes csapat,
  • hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet.

  • Amennyiben megfelel a feltételeknek, várjuk magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a feltüntetett e-mail címre.