www.cvonline.hu

Műszaki bonyolító

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Ipari szivattyúk tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi vállalat 30 fős magyarországi csapatába keresünk pár éves tapasztalattal, felsőfokú műszaki végzettséggel és aktív angol nyelvtudással rendelkező

MŰSZAKI BONYOLÍTÓ

munkatársat.

A keresett új kolléga fő feladata a mérnök értékesítő munkatársak által felkeresett új ügyfelelek számára kidolgozott ajánlatkérések és rendelések feldolgozása lenne – mind műszaki, mind kereskedelmi szempontból. Így tehát a keresett idális jelölt egyszerre rendelkezik komoly műszaki-mérnöki tudással és nyitottsággal egy erősen adminisztratív munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Szivattyú és szerelvény ajánlatok kidolgozása,
  • a kidolgozottt ajánlatok követése,
  • rendelések teljes körű lebonyolítása,
  • kapcsolattartás partnereinkkel és a külföldi  gyártóművekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (lehetőleg gépészmérnöki) végzettség,
  • releváns területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • precizitás, adminisztrációs véna,
  • képesség önálló munkavégzésre,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kooperatív, csapatjátékos személyiség,
  • legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek (SAP tapasztalat előny),
  • német nyelvtudás további előnyt jelent.

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. Kerület

A E-mail cím megjelenítése címre elküldött szakmai önéletrajzzal lehet megpályázni a pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő