www.cvonline.hu

Műszaki bolti kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 966234
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Jelenleg egy székesfehérvári csapágyszaküzletbe keresünk kisegítő munkatársat.

Feladatok:

  • értékesítés támogatása
  • információnyújtás a vásárlóknak
  • raktári feladatokban való közreműködés
  • adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • heti min. 20 óra vállalása min. fél éven keresztül

Munkaidő:  rugalmas időbeosztással, hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi tapasztalat
  • ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bruttó bér 604 Ft/óra
  • hosszú távú munkavállalás esetén emelkedő díjazás

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!