www.cvonline.hu
Műszaki beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.06.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 987325
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
A gumigyártás területén kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező dunaújvárosi székhelyű megbízónk fiatalos csapatába keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:
- Mechanikus, elektromos gépek, gépalkatrészek beszerzése,
- új beszállítók felkutatása, árajánlatok bekérése és összehasonlítása,
- meglévő beszállítókkal kapcsolattartás,
- rendelések leadása,
- megrendelt termékek útjának megszervezése,
- a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények
- Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
- műszaki területen, beszerzésben szerzett tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- jó szervezőkészség, határozottság, problémamegoldó képesség.

Amit a cég kínál:
- Fiatalos csapat,
- multinacionális környezet,
- versenyképes fizetés és juttatási csomag,
- utazási támogatás,
- költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás.