www.cvonline.hu

Műszaki beszerző

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Boschung EJT Kft.
Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket
Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég

műszaki beszerzőt

keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Anyagismeret, gyártási tapasztalat, rajzolvasási ismeret.
  • Biztos számítógépes ismeret (Microsoft Office, Outlook).
  • Kiváló német vagy angol vagy francia nyelvtudás szóban és írásban.

Feladatok:

  • Alapanyag-ellátás biztosítása.
  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalat rendszerében.
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Megállapodás szerinti bér.
  • Határozatlan idejű munkavégzés.
  • Teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Csongrád
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Német, Angol