www.cvonline.hu

Műszaki Beszerző

  • A hirdetés 771 napja lejárt

A MedRes egyfolyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektrosebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a gyógyulók műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

A MedresKft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A Műszaki beszerző közvetlenül részt vesz az operatív és stratégiai beszerzésben költségek és határidők betartásával,
  • Kapcsolattartás a meglévő nemzetközi beszállítókkal valamint újak felkutatása,
  • Munkája során szorosan együttműködik a társosztály kollégáival.
  • Beszerzések előkészítése, igények összehangolása, szállítók kiválasztása, minősítése, teljesítése, nyomon követése.
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Napi adminisztráció a cég vállalatirányítási rendszerében, termékadatok karbantartása
  • Az értékesítés/ fejlesztés kérése alapján egyedi árak, ajánlatok bekérése, tenderajánlatok előkészítése az értékesítés/ fejlesztés felé
  • Aktuális termékkörhöz kapcsolódó készletek tervezése, kialakítása, karbantartása

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Ön az ideális jelölt, amennyiben műszaki középiskola, technikum, vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik.
  • Fém, műanyag, elektronikai alkatrész ismeretek,
  • Több éves műszaki termékek beszerzésében szerzett tapasztalattal rendelkezik.
  • A tárgyalóképes angolnyelv-tudás feltétel a pozíció betöltéséhez.
  • Gyors, önálló tanulási képesség,
  • Jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód,
  • Min. 1-3 éves stratégiai, beszerzői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Precíz, stressz alatt is megbízható munkavégzés,
  • Számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Cafetériajuttatás

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol