www.cvonline.hu

Műszaki Beszerző

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres azonnali munkakezdéssel

munkatársat, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • a Műszaki Beszerző közvetlenül részt vesz az operatív és stratégiai beszerzésben költségek és határidők betartásával
  • professzionális beszerzési tevékenység
  • árajánlatok bekérése
  • kapcsolattartás a meglévő nemzetközi beszállítókkal valamint újak felkutatása
  • esetleges reklamációk kezelése
  • munkája során szorosan együttműködik a társosztály kollégáival
  • beszerzések előkészítése, igények összehangolása, szállítók kiválasztása, minősítése, teljesítése, nyomon követése
  • kapcsolattartás a belső felhasználókkal és a szállítókkal
  • kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően, meghatározott termékcsoportokkal kapcsolatosan
  • folyamatos beszállító fejlesztés
  • költségracionalizálás, megtakarítások
  • beszállítók kiválasztása, új beszerzett tétel bevezetése
  • nemzetközi együttműködés más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel
  • napi adminisztráció a cég vállalatirányítási rendszerében, termékadatok karbantartása
  • beszállítói árlisták, már megegyezett kedvezményrendszerek karbantartása
  • szállítókkal való kapcsolattartás
  • import és hazai beszerzések bonyolítása összhangban a kialakított helyi beszerzési politikával illetve a cég központi beszerzési stratégiájával
  • a vevői igényeknek megfelelő beszállító, ill. termék felkutatása, beszerzése
  • az értékesítés kérése alapján egyedi árak, ajánlatok bekérése, tenderajánlatok előkészítése az értékesítés felé
  • beszerzéshez szükséges adatbekérések, fordítások ellenőrzése, katalógusok megrendelése, azok nyilvántartása, a katalógusok kiosztásáról statisztika vezetése, annak riportolása, stb.)
  • konkurencia figyelése (konkurens termékek, forgalmazók, árak), a jelentősebb információ megosztása az értékesítéssel
  • a termékek és beszállítók forgalmi adatainak nyomon követése; forgalmi és profit célok elérésének segítése
  • aktuális termékkörhöz kapcsolódó készletek tervezése, kialakítása, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ön az ideális jelölt, amennyiben műszaki középiskola, technikum, vagy főiskolai végzettséggel,
  • fém, műanyag, elektronikai alkatrész ismeretek,
  • több (1-3) éves műszaki termékek beszerzésében szerzett tapasztalattal rendelkezik.
  • a tárgyalóképes angolnyelv- és németnyelv-tudás feltétel a pozíció betöltéséhez.
  • gyors, önálló tanulási képesség
  • jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete
  • nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • precíz, stressz alatt is megbízható munkavégzés
  • műszaki érdeklődés, tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)

 Ajánlatunk:

  • versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • teljesítményorientált motivációs rendszer
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • cafetéria juttatás

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő