www.cvonline.hu

Műszaki beszerző

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Komárom-Esztergom Megye nyugati részén, az M1 autópálya mentén lévő multinacionális termelő társasághoz azonnali belépéssel keresünk;

Műszaki beszerzőt

Feladatok:

  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszerzési árak és feltételek elemzése
  • Beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően, meghatározott termékcsoportokkal kapcsolatosan
  • Termelési alapanyagok, karbantartási és gyártási segédanyagok beszerzése
  • Beszerzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése a vállalatirányítási rendszerben
  • Készletek és igények folyamatos nyomon követése, ellenőrzése
  • Kimutatások készítése
  • Költséghatékonyság javítása
  • Szoros együttműködés a raktárral, a termeléssel, a gyártástervezés és a németországi központtal

Elvárások:

  • Többéves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszaki affinitás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos jellem
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer (Cafeteria)
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetőségek
  • Dinamikus, fiatalos csapatszellem

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német