www.cvonline.hu

Műszaki beszerző

  • A hirdetés 727 napja lejárt
  • Kapcsolattartás karbantartó szolgáltatókkal és műszaki anyag beszállítókkal;
  • Beszerzési árak tárgyalása/tendereztetése. Szerződéskötési feltételek letárgyalása és kiértékelése;
  • Beszerzési árak és feltételek elemzése az európai régióban;
  • Beruházási projektek kereskedelmi feltételeinek tárgyalása;
  • Teljesítménymutatók elemzése a Teva tárgyalói pozíciójának javítása érdekében;
  • Részvétel globális/régiós műszaki-beszerzési projektjeiben.

Részleg

Beszerzési Divizió

Elvárás

  • Felsőfokú szakirányú, közgazdasági vagy külkereskedelmi végzettség;
  • Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • Projekt Menedzsment területén szerzett gyakorlat;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek – jártasság a beszerzési platformok használatában (ARIBA);
  • Magabiztos, határozott fellépés;
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség.

Értékelt kvalitások

  • Nemzetközi és/vagy termelő területen szerzett tapasztalat;
  • Kategória menedzseri munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Dinamikus csapatszellem.
Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol