www.cvonline.hu

Műszaki Beszerző

  • A hirdetés 740 napja lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó budapesti cég keres azonnali munkakezdéssel

munkatársat, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzések teljes körű bonyolítása, az igénytől a végső megvalósulásig
  • A Műszaki beszerző közvetlenül részt vesz az operatív beszerzésben költségek és határidők betartásával
  • Professzionális beszerzési tevékenység
  • Árajánlatok bekérése
  • Kapcsolattartás a meglévő nemzetközi beszállítókkal valamint újak felkutatása
  • Esetleges reklamációk kezelése
  • Munkája során szorosan együttműködik a társosztály kollégáival
  • Beszerzések előkészítése, igények összehangolása, szállítók kiválasztása, minősítése, teljesítése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a belső felhasználókkal és a szállítókkal
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően, meghatározott termékcsoportokkal kapcsolatosan
  • Folyamatos beszállító fejlesztés
  • Költségracionalizálás, megtakarítások
  • Beszállítók kiválasztása, új beszerzett tétel bevezetése
  • Beszállítói árlisták, már megegyezett kedvezményrendszerek karbantartása
  • Import és hazai beszerzések bonyolítása összhangban a kialakított helyi beszerzési politikával illetve a cég központi beszerzési stratégiájával
  • A vevői igényeknek megfelelő beszállító, ill. termék felkutatása, beszerzése
  • Beszerzéshez szükséges adatbekérések, fordítások ellenőrzése, katalógusok megrendelése, azok nyilvántartása, a katalógusok kiosztásáról statisztika vezetése, annak riportolása, stb.)
  • Aktuális termékkörhöz kapcsolódó készletek tervezése, kialakítása, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ön az ideális jelölt, amennyiben műszaki középiskola, technikum, vagy főiskolai végzettséggel
  • Fém, műanyag, elektronikai alkatrész ismeretek
  • több éves műszaki termékek beszerzésében szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • A tárgyalóképes angolnyelv tudás feltétel a pozíció betöltéséhez
  • Gyors, önálló tanulási képesség
  • Jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Min. 1-3 éves műszaki beszerzői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete
  • Nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • Precíz, stressz alatt is megbízható munkavégzés
  • Műszaki érdeklődés
  • Számítógépes ismeretek (anyaggazdálkodási rendszer, Excel)
  • Magabiztos kommunikáció szintű műszaki angol nyelvtudás

 Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Cafetéria juttatás

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő