www.cvonline.hu

Műszaki beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.07.26.
Hirdetés azonosító: 781683

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk műszaki beszerző<\b> pozícióba munkatársat.Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

- Vevői megrendelés alapján termelésütemezés
- Kapacitásvizsgálat, gyártási folyamatok ellenőrzése
- Kapcsolattartás külföldi társvállalatokkal
- Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, partnerekkel
- Riportok készítése
- Folyamatos hatékonyságjavítás

Elvárások:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Műszaki végzettség szükséges
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Megbízhatóság, önállóság, csapatszellem, dinamizmus, vevőorientáltság

Előnyt jelent:

- SAP ismeret
- LEAN tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a