www.cvonline.hu

MŰSZAKI BESZERZŐ

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 778519
lejárt

Megbízónk egy svéd tulajdonú nemzetközi vállalatcsoport tagja. Működésének központjában orvostechnikai berendezések, digitális mikroszkópok állnak, amelyekkel jelentős világpiaci sikereket értek el a humán meddőségi piacon. (IVF) Jelenleg a gyártás-támogatási csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Széleskörű operatív beszerzői feladatok ellátása
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás hazai és külföldi beszállítókkal, partnerekkel
  • Egyedi, kis darabszámú forgácsolt fém-, optikai- és elektronikai mikroszkópalkatrészek gyártási feltételeinek egyeztetése műszaki rajzok, specifikáció alapján
  • A legyártandó mikroszkópalkatrészek megrendelése, szállítási feltételeinek egyeztetése, rendelések nyomon követése
  • A teljes beszerzési folyamat dokumentálása ISO 13485, FDA direktívák, valamint a cég előírása szerint, az ajánlatkéréstől a megrendelésen át egészen a beszállítói teljesítés ellenőrzéséig (társosztállyal egyeztetve)
  • Hibás beszállítói teljesítéssel, nem megfelelő beérkező áruval kapcsolatos esetlegesen felmerülő reklamációk kezelése
  • Riportok készítése

Valamint a betanulási időszakot követően az alábbi stratégiai beszerzői feladatok
  • Beszállítói szerződések előkészítése, feltételek kidolgozása jogi osztállyal egyeztetve
  • Új beszállítók felkutatása
  • Részvétel a beszállítói ártárgyalásokban
  • Szállítói szerződések feltételeinek betartásának felügyelete, a cég érdekeinek határozott képviselete

Elvárások
  • Gyártás- és fejlesztés-közeli környezetben, ideális esetben magyar kis- vagy középvállalatnál szerzett beszerzői, műszaki támogatói tapasztalat
  • Műszaki érzék, fogékonyság a finommechanikai műszerek iránt, műszaki rajzok és specifikációk értelmezésének készsége
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, angol nyelven is
  • Alapos munkavégzés - nyomás alatt is
  • Határozott fellépés
  • Multitasking

Előny
  • Kifejezetten orvostechnikai termékek gyártás-támogatásában szerzett beszerzői tapasztalat
  • Beszállítói szerződésekkel kapcsolatos tárgyalásokban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
  • Budapest, XI. kerület

Munkáltató jellemzői:
  • Erős anyagi háttér, kiszámítható fejlődés, fiatal, elszánt, lendületes csapat, ugyanakkor tapasztalt menedzsment és tulajdonosi kör

Jelentkezni magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével lehet!

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Régió