Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

MŰSZAKI BESZERZŐ

Elvárások:

  • Anyagismeret
  • Gyártási tapasztalat
  • Rajzolvasási ismeret
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt)
  • Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)

Feladatok:

  • Megrendelések lebonyolítása, rögzítése a vállalati rendszerben
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A gyártáshoz szükséges alapanyag ellátás biztosítása

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével küldheti.

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Műszaki beszerző

Dévaványa, 5510 Magyarország
Békés, 5630 Magyarország
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása