www.cvonline.hu
Műszaki beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.26.
Hirdetés azonosító: 1084070
lejárt

Fejér megyei partnercégünk részére keresünk az alábbi pozícióba munkatársat:

Feladatok:

  • Mechanikus és elektromos gépek beszerzése
  • Indirekt beszerzések alkatrészekre (fogaskerekek; motor; csavarok) és gépekre
  • A beszállítók felkutatása, a rendelt anyag minőségének, mennyiségének, árának ellenőrzése a beszállítótól bekért dokumentumok alapján
  • Árajánlatok bekérése, összehasonlítása vagy az árak ellenőrzése
  • A meglévő szerződés/árajánlatok alapján az anyag megrendelése, a készlet és a célkészlet függvényében
  •  A rendelt anyag szállításának teljes körű megszervezése
  • A vámügyintéző informálása
  • Az anyaghoz kapcsolódó dokumentumok ellenőrzése és a számla időbeni könyveltetése.
  • Felettesek által kért egyéb riportok/feladatok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Elektronikai vagy autóipari cégnél szerzett beszerzési tapasztalat
  • Kereskedelmi, beszerzési tapasztalat alkatrészek és nehézgépek tekintetében
  • Tárgyalástechnika
  • Logisztikai ismeretek (raktározás, fuvarszervezés)
  • Pontos, precíz, kiváló csapatjátékos

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Utazás/lakhatás támogatása
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.