www.cvonline.hu

Műszaki Beszerző

  • A hirdetés 398 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Munkaköri feladatok:

  • Közvetlen részvétel az operatív és stratégiai beszerzésben, költségek és határidők betartásával
  • A gyártási tervek alapján szükséges alkatrészek határidőre történő beszerzése
  • Aktuális termékkörhöz kapcsolódó készletek tervezése, kialakítása, karbantartása
  • A vevői megrendelésekkel összhangban részt vesz a termelési, beszerzési tervek kialakításában
  • Kapcsolattartás a meglévő nemzetközi beszállítókkal valamint újak felkutatása,
  • Munkája során szorosan együttműködik a társosztályokkal: gyártás, minőségbiztosítás, fejlesztés
  • Beszerzések előkészítése, igények összehangolása, szállítók kiválasztása, minősítése, teljesítés nyomon követése
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • Napi adminisztráció a cég vállalatirányítási rendszerében, termékadatok karbantartása
  • Az értékesítés/ fejlesztés kérése alapján egyedi árak, ajánlatok bekérése, tenderajánlatok előkészítése az értékesítés/ fejlesztés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség az ideális
  • Fém, műanyag, elektronikai alkatrész ismeretek
  • Több éves műszaki termékek beszerzésében szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • A tárgyalóképes angolnyelvtudás feltétel a pozíció betöltéséhez
  • Gyors, önálló tanulási képesség,
  • Jó kommunikációs készség, önálló, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Min. 1-3 éves stratégiai, beszerzői, termelés tervezői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, stressz alatt is megbízható munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (integrált vállaltirányítási rendszer, Office)

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Cafetéria juttatás
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi környezet, fiatalos csapat

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével, bérigény megjelölésével, a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol