www.cvonline.hu

Műszaki beszerző (Referenciaszám: 558)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.03.16.
Hirdetés azonosító: 688811
lejárt

Megbízónk egy folyamatosan fejlődő, piacvezető multinacionális vállalat. Innovatív technológiájuknak köszönhetően világszínvonalú termékekkel látják el partnereiket a berendezés- és gépgyártás területén, kiemelt figyelmet fordítva a minőségbiztosításra és a környezetvédelemre.

Olyan munkatársat keresünk, aki szaktudásával, elkötelezettségével és precizitásával tovább tudja erősíteni a cég dolgozóinak csapatát

MŰSZAKI BESZERZŐ (Ref.:558)

pozícióban.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Releváns alkatrészeket gyártók/forgalmazók körében végzett piackutatás

  • Beszállítók kiválasztása, értékelése

  • Beszállítói audit lebonyolítása

  • Beszállítói tárgyalások lefolytatása, szerződéskötések előkészítése

  • SAP rendelések, SAP adatok kezelése

  • Határidőkövetés, reklamációkezelés

  • Számlák ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, tapasztalatok és képességek:

  • Felsőfokú műszaki-, vagy műszaki technikusi végzettség beszerzői tapasztalattal

  • Műszaki rajzolvasási ismeretek

  • Tárgyalóképes németnyelv-ismeret

  • Legalább 2 éves beszerzői gyakorlat

  • MS Office és SAP ismeretek

  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség, rugalmasság

Előny:

  • Minőségirányítási végzettség, ill. munkatapasztalat

  • Angol nyelvtudás

  • Műszaki előkészítési tapasztalat

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Stabil, piaci szintű jövedelem

  • Komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

  • Rendszeres szakmai képzések

  • Letelepedési támogatás

Munkavégzés helye:

Pécs

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar és német nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu