www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 971592
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális gyártó vállalat, Budapesten.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
MŰSZAKI BESZERZŐ - KÖRNYEZETVÉDELMI PROJEKTEK ÉS SZOLGÁLTATÁSOK (MOE-002)

Feladatok:
  • környezetvédelmi szolgáltatások (szakértői, tanácsadói, hulladék-ártalmatlanítási, szállítási, szennyvíztisztítási, kármentesítési),
  • üzemeltetési szolgáltatások keretszerződéses állományának kezelése, megújítása, új szerződések megkötése, nyilvántartása
  • műszaki szolgáltatások – első sorban környezetvédelmi projektek megvalósításához szükséges műszaki tervezési, kivitelezési, technológiai szerelési feladatok,
  • technológiai rendszerek, karbantartási, javítási, bérleti szolgáltatások – beszerzése
  • a társaság fő- és egyéb tevékenységeihez szükséges beszerzések teljes körű ügyintézése
  • a beszerzés előkészítése, tendereztetés, szállítók kiválasztása, minősítése, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott érték elérése,
  • szerződéskötés, a teljesítés nyomon követése, garanciális/szavatossági igények érvényesítése
  • a belső felhasználókkal, valamint a szállítókkal történő kapcsolattartás, szállító-menedzsment
  • a kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése.

A munkába állás feltételei:
  • gazdasági és/ vagy műszaki diploma
  • legalább 3 év releváns stratégiai beszerzői tapasztalat
  • jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete
  • nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • csapatmunkára való alkalmasság

Kezdés: amint lehetséges
Juttatás: versenyképes bérezés és egyéb juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, stb.)
Jogviszony:alkalmazotti státusz, napi 8 órás munkavégzéssel
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el magyar nyelvű jelentkezését vagy vegye fel velünk a kapcsolatot:
Márton Orsolya, email: E-mail cím megjelenítése, tel: +36 30 619 4294
Köszönöm!

Tech People LÁBLÉC