www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 936946
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk Magyarország egyik vezető gyógyszergyártó cége.
Az alábbi pozícióba keresünk számukra munkatársat:

MŰSZAKI BESZERZŐ - IT FEJLESZTÉSI ÉS TANÁCSADÁSI SZOLGÁLTATÁSOK (MO-319)

Főbb feladatok:
  • Informatikai fejlesztési projektek (informatikai rendszer, hardver, szoftver/licenc és szolgáltatás) beszerzéseinek teljes körű ügyintézése, IT szolgáltatás és tanácsadás beszerzés;
  • Tanácsadói és szakértői szolgáltatás beszerzések társasági projektek, BPM, HR, műszaki és gazdasági területen;
  • Beszerzés előkészítése, igények összehangolása, tendereztetés, szállítók kiválasztása, minősítése, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott érték elérése;
  • Szerződéskötések, a teljesítés nyomon követése, garanciális/szavatossági igények érvényesítése;
  • Belső felhasználókkal, valamint a szállítókkal történő kapcsolattartás, szállító-menedzsment;
  • Kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése.
Munkakör betöltésének feltételei:
  • Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma (gazdasági vagy műszaki)
  • A releváns szállítói/szolgáltatói szektor ismerete
  • SAP MM rendszer, MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Stratégiai beszerzés területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete
  • Nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • Precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
Munkakör betöltése során előnyt jelent:
Projektmenedzsment tapasztalat, projekt beszerzői gyakorlat

Kezdés: akár azonnali belépéssel
Juttatás: versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés és cafeteria
Jogviszony: napi 8 órás munkaviszony, alkalmazotti státusz
Munkavégzés helye:Budapest

Amennyiben érdekli a pozíció, kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát számomra:
Márton Orsolya, e-mail: E-mail cím megjelenítése, telefon: +36 30 6194 294

Köszönöm!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió