www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 975973
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk gyógyszeriparban tevékenykedő multinacionális gyártó vállalat Budapesten. Környezetvédelmi projektek és szolgáltatások beszerzési területére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MŰSZAKI BESZERZŐ (AB)

Feladatok:
  • környezetvédelmi szolgáltatások (szakértői, tanácsadói, hulladék-ártalmatlanítási, szállítási, szennyvíztisztítási, kármentesítési),
  • üzemeltetési szolgáltatások keretszerződéses állományának kezelése, megújítása, új szerződések megkötése, nyilvántartása
  • műszaki szolgáltatások – első sorban környezetvédelmi projektek megvalósításához szükséges műszaki tervezési, kivitelezési, technológiai szerelési feladatok,
  • technológiai rendszerek, karbantartási, javítási, bérleti szolgáltatások – beszerzése
  • a társaság fő- és egyéb tevékenységeihez szükséges beszerzések teljes körű ügyintézése
  • a beszerzés előkészítése, tendereztetés, szállítók kiválasztása, minősítése, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott érték elérése,
  • szerződéskötés, a teljesítés nyomon követése, garanciális/szavatossági igények érvényesítése
  • a belső felhasználókkal, valamint a szállítókkal történő kapcsolattartás, szállító-menedzsment
  • a kapcsolódó nyilvántartások vezetése, riportok készítése.

A munkába állás feltételei:
  • gazdasági és/ vagy műszaki diploma
  • legalább 3 év releváns stratégiai beszerzői tapasztalat
  • jó kommunikációs-, tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete
  • nagyfokú önállóság, kreativitás, proaktív attitűd
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés
  • csapatmunkára való alkalmasság

Kezdés: amint lehetséges
Juttatás: versenyképes bérezés és egyéb juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, stb.)
Jogviszony: alkalmazotti státusz, napi 8 órás munkavégzéssel
Munkavégzés helye: Budapest

Küldje el magyar nyelvű jelentkezését vagy

Tech People LÁBLÉC