www.cvonline.hu

MŰSZAKI BESZERZŐ (HF 7-5377)

Megbízható partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI BESZERZŐ

(HF 7-5377)

munkakörbe

Fejér megyébe.

Feladat
•    Gyártáshoz szükséges alapanyagok beszerzése,
•    Ártárgyalásokon, szerződéskötéseken való részvétel,
•    Részvétel a beszerzési stratégia kialakításában,
•    Költségcsökkentési lehetőségek kidolgozása,
•    Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel és társosztályokkal.

Elvárások
•    Felsőfokú MŰSZAKI végzettség,
•    Gyártó cégnél szerzett min. 3 éves beszerzői tapasztalat,
•    Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny.

Amit kínálunk
•    Nemzetközi környezet,
•    Biztos háttér, lelkes csapat.

Egyéb
•    Munkavégzés helye: Fejér megye,
•    Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a „HF 7-5377” referenciaszám és pozíció feltüntetésével a lenti email címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
     www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Fejér megye
Kategória Mérnök / Műszaki, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Fejér