www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 997265

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Budapesti központi irodaházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszaki asszisztens (FM / ingatlangazdálkodás)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

Az Ön feladata:

  • megrendelések előkészítése, pályáztatás lebonyolítása
  • vállalkozói szerződések előkészítése, megkötése
  • vállalkozói teljesítések ellenőrzése
  • ügyviteli szoftverek kezelése, adatkarbantartás
  • kiértékelések készítése
  • általános adminisztrációs feladatok (irodavezetés, adatnyilvántartás); utazásszervezés, időpont-egyeztetés
  • rendszeres kapcsolattartás a német központtal
  • prezentációk előkészítése (magyar és német nyelven)
  • fordítás
  • a szakterülethez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • ingatlangazdálkodási osztály támogatása

Az Ön profilja:

  • sikeresen lezárt műszaki főiskolai / egyetemi tanulmányok (előnyt jelent: építész-, építő-, villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség)
  • felsőfokú német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel)
  • átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képesség
  • analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • átlagon felüli elhivatottság
  • fiatalos, dinamikus személyiség

Amit kínálunk:

  • egyedülálló fejlődési és karrierlehetőség
  • kimagasló jövedelem
  • változatos, színes munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • a betanulási időszak alatt tapasztalt kollégáink segítik szakmai fejlődését
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük töltse ki online pályázatunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja