www.cvonline.hu

MŰSZAKI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 649 napja lejárt

Kereskedelmi cég, műszaki asszisztensi munkakörbe, számítógépes adminisztrációs és fordítási feladatok  ellátásához munkatársat keres.

Elvárások:

  • kiváló számítástechnikai ismeretek (Windows, Office)
  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete illetve levelezési készség
  • német nyelvismeret előnyt jelent
  • elsajátított ismeretek alkalmazása, továbbképzéseken való részvétel,

Feladat:

  • A cég által forgalmazott termékek  műszaki- és biztonsági adatlapjainak bekérése a szállítóktól.
  • általános adminisztratív feladatok a partnerek információval való ellátásához
  • oktatási anyagok fordítása és nyomtatása
  • bejövő hírlevelek fordítása

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely
  • jó munkahelyi környezet,

Helyszín:

  • Fót, Pest megye

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol