www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Felsőzsolcai ipari parkban működő Kft felvételre keres, gyakorlattal rendelkező

műszaki asszisztenst.

Pozíció:

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Word és Excel szoftverek ismerete

  • Fényképes önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...