www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező budapesti, autóipari alkatrészeket gyártó cég keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • a műszaki vezető napi munkájának műszaki szempontú adminisztratív támogatása: szervezés, külső- és belső kommunikáció, prezentációk és kimutatások készítése
  • szükséges - főként műszaki - információk megszerzése, rendszerezése
  • ajánlatkészítések műszaki előkészítése
  • műszaki nyilvántartások vezetése, aktualizálása
  • termelésirányítási rendszer kazelése, adatok karbantartása
  • megbeszélések előkészítése, részvétel megbeszéléseken, a zavartalan napi működéshez való hozzájárulás
  • a munkatársainak munkavégzéséhez szükséges informatikai háttér biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny) - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Magabiztos hardveres és szoftveres informatikai ismeretek, főként az excel kiemelkedő ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, elsősorban műszaki területen, amely az interjú során tesztelésre kerül
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség, terhelhetőség, párhuzamos feladat ellátási képesség.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség autóipari területen
  • Sokrétű, kihívásokkal teli feladatkör

Munkavégzés helye: Budapest (X. kerület)

Kezdés: azonnal

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció feltüntetésével és bérigény megjelölésével kérjük, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol