www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 998 napja lejárt

A közúti, vasúti, vízi és légi infrastruktúra építésében és karbantartásában piacvezető Colas csoport a világ 5 kontinensén több mint 40 országban van jelen immár 80 éve.  A Colas cégcsoport a 90-es évek közepe óta vesz részt Magyarország építőipari beruházásaiban. A kezdetek óta kizárólag magyar szakemberek által vezetett és sikerre vitt holding, amely a hazai gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésében mára meghatározó szereplővé vált

munkatársat keres.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • a vezérigazgató napi munkájának (műszaki szempontú) adminisztratív támogatása (szervezés, külső- és belső kommunikáció, prezentációk és kimutatások készítése)
  • fordítási, tolmácsolási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a vállalat különböző szervezeti egységeivel
  • szükséges – főként műszaki – információk megszerzése, rendszerezése
  • műszaki nyilvántartások vezetése, aktualizálása
  • megbeszélések előkészítése, részvétel megbeszéléseken,  a zavartalan napi működéshez való hozzájárulás
  • az adott szervezet munkatársainak munkavégzéséhez szükséges háttér biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny) – pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office (főként excel) kiemelkedő ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt – tolmács, fordító vagy műszaki tolmács végzettség előny
  • Kompetenciák: megoldás-központúság, megbízhatóság, jó szervezési készség, jó kommunikációs készség, terhelhetőség, párhuzamos feladat ellátási képesség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, kihívásokkal teli feladatkör

Kezdés:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel az E-mail cím megjelenítése címen.

A kiválasztási folyamatnak része angol fordítási feladat és Ms Office programok használatával kapcsolatos feladatmegoldás.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő