www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 855475
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal egyik partnercégünkhöz keresünk Kereskedelmi asszisztensi pozícióba munkavállalókat.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás
  • Potenciális partnerek megkeresése, kapcsolattartás
  • CRM rendszer kezelése
  • Műszaki, technikai kérdés esetén véleményezés
  • Prezentáció összeállítása, előadása
  • Honlap kezelése
  • Árajánlat kérések fogadása
  • Árajánlatok készítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév
  • Gépészmérnöki vagy kereskedelmi tanulmányok
  • Idegen nyelv ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Géptechnika iránti érdeklődés
  • Excel gyakorlott használata

Munkaidő: Hétfő és Péntek között, 08.00 - 16.00 óra között 6-8 órában rugalmasan

Előnyt jelent:

  • végzős hallgató

Amit kínálunk

  • bruttó 650 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség gépészeti és kereskedelmi területen

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.