www.cvonline.hu

Műszaki Asszisztens

  • A hirdetés 1064 napja lejárt

A

Pátria Nyomda Zrt.

munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:

  • A társaság napi üzemeltetési feladatainak megoldása irányítással, segítséggel
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal, árajánlatok bekérése
  • Beszállítók versenyeztetése
  • Bejövő számlák ellenőrzése, együttműködés a könyveléssel
  • Titkársági, illetve adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, internet)
  • Műszaki érdeklődés
  • Agilitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben érdeklődését felkeltettük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lentie-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő