www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 1310 napja lejárt

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. műszaki asszisztenst keres csapatába, az alábbi feltételek mentén.

Elvárások:

  • Magas szintű műszaki angol írás, olvasás,
  • Microsoft Office program kiváló ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó szervező, és ügyintézői készség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kiváló helyesírás,
  • Szépérzék,
  • Grafikai programok ismerete előny,
  • Nukleáris méréstechnikai, vegyvédelmi ismeretek előny.

Feladatok:

  • Ajánlatok, tervezetek, táblázatok, leírások összeállítása,
  • Internet keresés, beszerzési források keresése,
  • Partnerekkel kapcsolattartás, ügyintézés,
  • Hivatalos levelek megírása,
  • Grafikai munkák elvégzése,
  • Szakmai anyagok nyelvhelyességi ellenőrzése.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Fiatal kollégák,
  • Jó munkakörülmények,
  • Versenyképes fizetés.

Fényképes önéletrajzokat várunk fizetés megjelöléssel. Jelentkezésében kérjük, jelölje meg mely pozíciót kívánja megpályázni!