www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

 A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV. FKG.KFT. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • A divíziókból beérkező Alvállalkoztatási igények szakmai szempontból történő felülvizsgálata, felterjesztés aláírásra
  • A központba beküldött megrendelők ellenőrzése, egyeztetése az Alvállallkozói szerződésekkel
  • Levelek, kiadmányok elkészítése, iktatása, felterjesztése aláírásra
  • Kapcsolattartás a divíziókkal, előkészítési és vállalkozási irodával
  • Jegyzőkönyvek vezetése egyeztetéseken, értekezleteken
  • Ügyvezetői utasítások kezelése
  • Havazásnál, rendkívüli időjárásnál a MÁV Zrt. Vonalain bekövetkezett balesetek helyreállításánál a közreműködés szervezése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - építőmérnöki diploma,
  • felsőfokú pályaépítési és fenntartási szaktanfolyam
  • több mint 1 év szakmai gyakorlat

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás és felelősségérzet,
  • Problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapest

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e -mail címre 2014. 02. 25. napjáig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő