www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

Siemens Zrt.

siemens

siemens

Műszaki asszisztenst

keresünk Gizella úti telephelyünkre.
Csatlakoznál?

Milyen feladatok várnak rád?

  • Garanciális ügyintézés
  • Heti-havi riportok készítése
  • Műszaki előrehaladási jelentések elkészítése
  • Ütemtervek elkészítése és aktualizálása
  • Követelmény-menedzsment Doors rendszerben
  • Építési napló vezetése
  • Egyéb műszaki támogató és szervezési tevékenységek

Mi különböztet meg téged másoktól?

  • 0-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv aktív, magabiztos középszintű ismerete
  • Folyamatban lévő vagy befejezett villamosmérnöki, közlekedésmérnöki vagy műszaki menedzseri tanulmányok

Mit érdemes még tudnom?

  • Vasúti irányú érdeklődés előnyt jelent
  • Francia nyelvtudás előnyt jelent
  • Munkavégzés: min. heti 20 óra vállalása

Mi a Siemens?

Az energiaellátás, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire.
Infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Miért a Siemens?

Mert azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Csatlakozz hozzánk!

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzodat!
További információkat a siemens.hu weboldalon találsz.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Szervező, Ügyintéző, Energetika / Villamosság, Villamosmérnök, Mérnök / Műszaki, Közlekedésmérnök, Műszaki asszisztens, Villamosmérnök
Régió XIV. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Részmunkaidő, Határozatlan idejű