www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Amennyiben szeretne egy fiatalos és lendületes csapattal együtt dolgozni, jelentkezzen Műszaki asszisztens munkakörbe, ahol egyszerre látna el adminisztrációs és szakmai feladatokat is. Megbízónk zöldmezős beruházásokat, műemlék jellegű épületek átalakítását és környezetvédelmi szempontból kiemelt projekteket végez.

Feladatok

  • Műszaki területekért felelős kollégák munkájának aktív szakmai és adminisztratív támogatása
  • Általános irodai feladatok elvégzése
  • Projektekhez tartozó dokumentáció elektronikus rendszerezése
  • Szerződések, pályázatok előkészítése
  • Projektvezetők szakmai adminisztrációinak bonyolítása
  • Beérkező hívások, központi e-mailek fogadása, kezelése, továbbítása
  • Tárgyalásokon, meetingeken való részvétel

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 év műszaki asszisztens tapasztalat
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, lendületes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Innovatív környezet
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest