www.cvonline.hu

Műszaki Asszisztens

  • A hirdetés 115 napja lejárt

Cégünk, a Budapest budai, elit kerületeiben épít nívós, társasházi lakásokat.

pozícióba keresünk új munkatársat.

A pozíciót betöltő feladatai:

  • Kivitelezési folyamatok és szakipari munkák előkészítése
  • Adminisztrációs háttér biztosítása a projekt manager számára
  • Lehetséges beszállítók, alvállalkozók felkutatása

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • ArchiCad ismerete
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

A pozícióhoz kínálunk:

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör
  • Szakmai kihívások

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A fényképes önéletrajzokat, nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő