www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • megrendelések nyomon követése, szervezése és teljesítése a beérkezéstől a számlázásig
  • raktározási adminisztrációs feladatok ellátása, raktárgazdálkodás
  • helyszíni munkák teljes körű adminisztratív szervezése
  • új üzleti lehetőség és beszállítói partnerek felkutatása

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki vagy raktárgazdálkodási)
  • Excel rutinos kezelése
  • B kat. jogosítvány
  • önálló munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent:

  • építőipari, épületgépészeti termék ismeret
  • gépírás tudás

Munkavégzés helye: Budapest 17. kerület

Jelentkezés az állásra: magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényt is tartalmazó önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő