www.cvonline.hu

MŰSZAKI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 363 napja lejárt

25 éves cégünk lelkes csapatába Téged keresünk műszaki asszisztens pozícióra, ha szívesen köteleznéd el magad hosszabb távra, ha rendelkezel legalább érettségivel, középfokú német és angol nyelvtudással szóban és írásban, jó gépírás tudással, felhasználói szintű Office program ismerettel, jó kommunikációs- és problémamegoldó képességgel, tanulási vággyal.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg napi szinten:

  • Iktatás, dokumentálás, nyilvántartások kezelése
  • Árajánlatok, műszaki dokumentációk összeállítása
  • Területi képviselők és műszaki szaktanácsadók támogatása
  • Esetenként külföldi partnerekkel és vevőkkel való kapcsolattartás
  • Kimutatások készítése, előadásanyagok szerkesztése

Előnyt jelent ha van:

  • műszaki affinitásod
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod

Amit nyújtani tudunk:

  • Anyagi megbecsülés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Rendszeres továbbképzések
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Honlapunkon (Link megjelenítése) bővebb információt találsz. Az alábbi e-mail címre várjuk jelentkezésed fizetési igény megjelöléssel. Választ abban az esetben küldünk, ha önéletrajzod vagy motivációs leveled tartalma találkozik elképzeléseinkkel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő