www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Az Otis Elevator Company a világ vezető felvonó-, mozgólépcső-, mozgójárdagyártó, szerelő és karbantartó vállalata. Egy állandó, megbízható név 160 éve.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére, határozott idejű munkaszerződéssel:

Feladatok:

  • A felvonók átadásához szükséges szakértői- és megrendelői dokumentációk összeállítása (gyártói nyilatkozatok, minőségi bizonyítvány, felvonókönyv készítése stb.)
  • A projektek adatbázisának naprakész nyilvántartása, karbantartása
  • Időadatok nyilvántartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Művezetőkkel történő, a kivitelezést támogató napi kapcsolattartás
  • A területen dolgozó munkavállalók adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás felvonószerelőkkel, alvállalkozókkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum három év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások gyakorlati ismerete, erős Excel-felhasználó tapasztalat
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Előny:

  • Építőipari/épületgépészeti/műszaki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér, multinacionális környezetben szerezhető tapasztalat
  • Modern munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, bérigénye megjelölése mellett, küldje az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű