www.cvonline.hu

MŰSZAKI ASSZISZTENS / RAJZOLÓ

  • A hirdetés 531 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • A konstruktőrök munkájának támogatása, új termékek gyártásához szükséges műszaki dokumentációk, rajzok, 3D modellek elkészítése
  • Katalógus és vevő-specifikus termékek, változások műszaki dokumentációinak elkészítése, kapcsolódó SAP adatok, darabjegyzékek, klasszifikáció aktualizálása
  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel
  • Közreműködés konstrukciós munkákban

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú műszaki (gépész, mechatronika) végzettség
  • 2D és 3D tervezésben szerzett ismeretek
  • MS-Office ismeretek (Word, Excel)
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki (gépész, mechatronika) végzettség
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • SolidWorks CAD rendszer ismerete
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015. szeptember 18.-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...