www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 912986

Feladatok:
  • Asszisztensi munka támogatása
  • Osztályon dolgozó munkatársak támogatása
  • Utazási dokumentációk készítése, tervezési feladatok
  • Napi iratkezelés
  • Vezetők támogatása
  • Irodaszerek rendelése, rendszerezése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági tanulmányok nappali tagozaton
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Erős Ms Office ismeretek
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrés, rugalmasság precíz munkavégzés
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • gyakornoki fizetés
  • útiköltség támogatás
  • tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • világszínvonalú technológia
  • fiatal, dinamikus csapat
  • korszerű környezet
Munkavégzés helye:
  • Hatvan
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés (hétfőtől-péntekig 08:00-16:30 között)
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődésedet küldd el fényképes angol és magyar önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címen. E-mailed tárgya legyen: RB_MAS_trainee