www.cvonline.hu

műszaki asszisztens - építőipar - kivitelezés

40260-műszaki asszisztens - építőipar - kivitelezésLink megjelenítése">

Nagy múlttal, biztos háttérrel, hosszú távú perspektívával rendelkező építőipari cég számára keresünk munkatársat

Műszaki asszisztens, építőipar - kivitelezés

pozícióba.

Feladatok:
  • Projektvezető számára jelentések, kimutatások, feladatlisták elkészítése,
  • Jelentések összeállítása, küldése, nyomon követése,
  • Megrendelővel történő levelezés bonyolítása, levelezések önálló továbbítása,
  • Partnerekkel önálló levelezés bonyolítása,
  • Koordinációk, tanácsülések jegyzőkönyvezése,
  • Ajánlatkérések összeállítása, kiértékelése,
  • Szerződéskötések előkészítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gazdasági végzettség előny),
  • Minimum 3 éves (lehetőség szerint közbeszerzési eljárás keretein belül megvalósított) építőipari kivitelezési területen, és/vagy vállalkozásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Office programok ismerete, biztonságos használata,
  • Kiváló kommunikációs készség, szóban és írásban,
  • Mobilitás, szorgalom, terhelhetőség, precizitás.
A munkavégzés helye: kelet-magyarországi projektiroda

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 40.260-as referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.