www.cvonline.hu

MŰSZAKI-ANYAGGAZDÁLKÓDÓ

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Az építőipart kiszolgáló , kereskedő és szolgáltató, dinamikusan fejlődő cég keres egy fő

MŰSZAKI-ANYAGGAZDÁLKÓDÓ MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Anyaggazdálkodás  (készlet figyelés/ anyagrendelés  )
  • Kapcsolattartás a hazai  beszállítókkal
  • Vevői hibabejelentések kezelése
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Fuvarszervezés
  • Depók készlet ellenőrzése,
  • Munkalapok kiadása (Szerelési/szervizmunkalap)
  • Szerelések könyvelése /projekt anyagmozgások ellenőrzése
  • Beszállítói számlák ellenőrzése
  • INTRASTAT jelentés készítése

Elvárások:

  • Középfokú vagy Felsőfokú műszaki végzettség
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • Precizitás, önálló és rugalmas munkavégzés, nagy teherbírás
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő képesség
  • Előny angol/ vagy német nyelvtudás

Az ideális jelölt :
Műszaki Technikusi  vagy  Főiskolai végzettséggel  és  1-2 év gyakorlattal  rendelkezik. Napi  szinten  képes használni  a  NAVISION ERP  rendszert,

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyfokú önállóság

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő