www.cvonline.hu

műszaki anyag és szolgáltatás beszerző

  • A hirdetés 1352 napja lejárt

A BorsodChem Zrt.

műszaki anyag és szolgáltatás beszerző munkatársat keres

Kazincbarcikai munkavégzéssel

Feladatok:

  • ajánlatkiírás, versenyeztetés, ajánlatok értékelése;
  • ártárgyalások lebonyolítása;
  • szerződések előkészítése;
  • megrendelési feladatok elvégzése;
  • SAP rendszerben a kapcsolódó feladatok ellátása.

 Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és / vagy gazdasági végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint);
  • jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság, rugalmasság;
  • együttműködési készség;
  • önálló munkavégzés;
  • terhelhetőség.

 Előnyt jelent:

  • hasonló területen, beszerzésben és versenyeztetésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk a pozícióra.

 Amit nyújtunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz, bizonyítványmásolatok) „beszerző” jeligére az alábbi e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő