www.cvonline.hu

Műszaki alkalmazástámogató mérnök

Mutinacionális termelő vállalat megbízásából keresünk Műszaki alkalmazástámogató mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

- Az ajánlatkészítő és projekt mérnök csapat támogatása az optimális műszaki megoldások és költséghatékonyság érdekében;
- Az értékesítés támogatása az ajánlat kiadási fázisban;
- Tervspecifikációk készítése és folyamatos áttekintése;
- Vezérlő rendszerek (pneumatikus és hidraulikus) tervezése, vázlatrajzok készítése;
- Vevőtől visszaérkező dokumentációk ellenőrzése és a projekt csapat munkájának műszaki támogatása;
- Megfelelő alkatrészek (indító szerkezet, vezérlőmű) kiválasztása és tesztelése;
- Kézikönyv készítése és folyamatos fejlesztése;
- Festési munkák előkészítése.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:

- Felsőfokú műszaki végzettség;
- 5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
- Folyékony angol nyelvtudás;
- Pneumatikai és hidraulikai ismeretek;
- Alap szintű SolidEdge ismeret.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a kozvetites@akvamarin.hu e-mail címen Szabó Olga tanácsadónál; tel.:22/507-570 vagy 30/337-6988 (e-mail: kozvetites@akvamarin.hu)

Pozíció azonosító: Sz11AE

xml by 3gteam

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér